ROK 2016 - ROK OPICE

24.02.2016 00:46

Rok 2016 je v znamení opice...

Opica je potmehúdska.. nikdy nie podvodník... Opica veľa vidí - to, čo je nevidené... počuje nepočuté.... Vnímanie, intuícia.. Veľká spiritualita... Pozor na fanatizmus..! Budete vedieť, že viete.. Ale nebudete vedieť odkiaľ.. Nepátrajte! Hrajte sa.. Objavia sa  obrovské informácie - intuícia... Pozor na stratenie sa... emócie kozy už pominú.... Opica umožní prázdnu spiritualitu...... - to môže byť aj nebezpečné... Aj klad, aj zápor...

Nič nebude dôležité..... Akonáhle bude niečo dôležité - zožeňte si banány... Pretože to je jediná cesta, že o nič nejde ... Máme celý rok na to, aby sme sa hrali, užívali si to a ono sa to samo bude diať...

 "Prehráme" sa celým rokom!

Hrať sa... skákať po strome... ohadzovať sa z banánovými šupkami!  Užívať si život.. Pripravte si banány a veľa humoru! (-:

Nenechať opici čas na to - aby mohla premýšľať! Pozor! Akýkoľvek svetabôľ - nebrať vážne.... Nikdy nebolo tak zle, aby mohlo byť ešte horšie... A to je opica!

Robte veci iba mimochodom... nerobiť veci zámerne! Život je veľká hra, brať veľa vecí z nadhľadu... Opica nemá emócie! Banány, banány, banány... Opica je herný rok........... Aj naše vzťahy sa môžu vyvíjať v rámci hier. Kov plus oheň - veľmi silný paradox!

Kov - rituály... Kov - istota - zbrane.. Keď chcete zvíťaziť - budú tri kovové roky - opica, kohút, pes... Teraz - keď si zavediete rituály - že niečo tak  má byť - zažijete harmóniu.. Nie príkaz - ale ako potreba ... Nikoho to nebude bolieť - že niečo musí... Kov znamená pozor na žalúdok! Tri ohrievače.. Gastritídy, vredy, fyzické vyčerpanie..  Zdravá životospráva.. starostlivosť o telo........ Obmedziť tvrdý alkohol!

Opica nám vysvetlí, že život je HRA! (-:

Želám Vám veľa šťastia...

Pozrite si zaujímavé video o roku opice.. A možno Vám svitne! (-:

Jak přežít rok OHNIVÉ OPICE 2016


—————

Späť